میتسوبیشی پکیج پشت بامی 100000 PRC-10

محصول جدید

پکیج یکپارچه پشت بامی Mitsubishi

مشخصات کلیدی

  • رده انرژی B

  • اسپلیت سرد

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 34109-021

  • B
  • 100000
  • اتو بخار
  • آبمیوه گیری

مشخصات

مدلPRC-10
ظرفیت109200
جریان مصرفی(3PH)17 آمپر
ابعاد(طول،عرض،ارتفاع)1530*1300*1000
کلاس انرژیB
میزان صدا66 دسی بل
دامنه دمای کارکرد52 درجه ی سانتی گراد
حجم هوادهی3532cfm
فشار استاتیکی100 پاسکال

اطلاعات بیشتر

ویژگی های پکیج یکپارچه پشت بامی میتسوبیشی

پکیج یکپارچه پشت بامی میتسوبیشی مدل PRC-10

پکیج های یکپارچه پشت بامی میتسوبیشی دارای عملکرد سرمایشی بوده که بر روی پشت بام های مسکونی ، تجاری، اداری و صنعتی نصب می شوند و از طریق کانال کشی مستقیم به بخش های مختلف ساختمان ها مانند اتاق و سالن می توان هوای خنک را از طریق این کانال ها به محیط های کانال کشی شده انتقال بدهد.

عملکرد سرمایشی به گونه ای ست که توسط چیلر تراکمی جاسازی شده در دستگاه ، گاز مبرد به گردش درآمده و مبدل حرارتی اواپراتور آن ، هوا را با عبور از اطراف لوله های مبرد سرد شده و پس از عبور از فیلتر ها و هم چنین تنظیم رطوبت داخل کانال های توزیع هوا ، هوا به جریان در می آید.

پکیج یکپارچه پشت بامی میتسوبیشی سیستمی مدولار دارد و انعطاف پذیر می باشد به گونه ای که اگر در طول مدت استفاده از دستگاه شما احساس کنید که به گسترش دستگاه نیاز دارید و یا قصد بازسازی ساختمان خود را داشته باشید به راحتی می توانید ظرفیت های جدید تری را به اضافه کنید.

پکیج یکپارچه پشت بامی میتسوبیشی مدلPRC-10 دارای صدای کارکرد بسیار کمی بوده و به دلیل استفاده از بهترین قطعات در طراحی و ساخت آن این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در کمال آرامش خود به سر ببرید.

از دیگر مزایای پکیج پشت بامی میتسوبیشی می توان به عدم اشغال فضای داخلی ساختمان ها اشاره کرد و همان طور که از نام آن پیداست دستگاه فقط بر روی پشت بام نصب شده و هیچ گونه فضای مفیدی از شما سلب نخواهد کرد.

یکی از ویژگی های مهم پکیج یکپارچه پشت بامی میتسوبیشی کم مصرف بودن آن (رده انرژی B) و صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. این پکیج به این علت که در حالت سرمایشی هیچ گونه آبی مصرف نمی کنند و طی یک فرآیند هایی هوای خنک از طریق کانال ها به ما منتقل می شود.

تعمیر و نگهداری از پکیج های پشت بامی میتسوبیشی بسیار آسان و راحت بوده و با عیب یابی الکترونیک موجود در دستگاه به راحتی می توانید عیب یابی دستگاه را انجام دهید.

با استفاده از یک سیستم  کنترل مرکزی و هوشمند می توانید به راحتی از امکانات موجود در دستگاه بهره کافی را ببرید.

نظرات